URZ1A470MDD1TA
MFR.Part #
URZ1A470MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592463
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 130mA@10kHz 47uF 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS