LKSH2392MESZ
MFR.Part #
LKSH2392MESZ
JLCPCB Part #
C1650675
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 3.05A@120Hz 3900uF 50mm 71V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS