LKSH2332MESY
MFR.Part #
LKSH2332MESY
JLCPCB Part #
C1607919
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 20mm 3300uF 50mm 71V ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS