LKSH2182MESB
MFR.Part #
LKSH2182MESB
JLCPCB Part #
C1605701
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 20mm 2A@120Hz 30mm 71V ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS