LKSH2182MESZ
MFR.Part #
LKSH2182MESZ
JLCPCB Part #
C1603484
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 22mm 2A@120Hz 30mm 71V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS