LKSH2682MESB
MFR.Part #
LKSH2682MESB
JLCPCB Part #
C1498693
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 30mm 4.05A@120Hz 45mm 6800uF 71V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS