LKG1V562MESCCK
MFR.Part #
LKG1V562MESCCK
JLCPCB Part #
C1613521
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 35V 35mm 45mm 5600uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS