LNC2W182MTEF
MFR.Part #
LNC2W182MTEF
JLCPCB Part #
C1616963
Package
Bolt,D51xL108mm
Description
-40℃~+85℃ 108mm 11.5A@120Hz 1800uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS