UFW0J472MHD
MFR.Part #
UFW0J472MHD
JLCPCB Part #
C1597069
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A@120Hz 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 4700uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS