UPW1V681MHD
MFR.Part #
UPW1V681MHD
JLCPCB Part #
C445299
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 20mm 35V 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS