LGU2D681MELA
MFR.Part #
LGU2D681MELA
JLCPCB Part #
C1580085
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.67A@50kHz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS