LNC2G222MSEGBN
MFR.Part #
LNC2G222MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618871
Package
Bolt,D63.5xL73mm
Description
-40℃~+85℃ 17.92A@10kHz 2200uF 28.6mm 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 73mm ±20% 螺栓,D63.5xL73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS