LKG1H103MESCAK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1H103MESCAK
JLCPCB Part #
C1581882
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 35mm 4A@120Hz 50V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS