LKG1H103MESCBK
MFR.Part #
LKG1H103MESCBK
JLCPCB Part #
C7216297
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 5.05A@120Hz 50V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS