LGR2D331MELZ30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGR2D331MELZ30
JLCPCB Part #
C1586363
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 200V 22mm 30mm 330uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS