UBX2C680MHL
MFR.Part #
UBX2C680MHL
JLCPCB Part #
C1609582
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+150℃ 160V 16mm 2000hrs@150℃ 20mm 435mA@100kHz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS