LGW2W331MELC35
MFR.Part #
LGW2W331MELC35
JLCPCB Part #
C3724423
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2A@120Hz 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS