UKL1E6R8MDDANA
MFR.Part #
UKL1E6R8MDDANA
JLCPCB Part #
C1583547
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 2mm 55mA@120Hz 5mm 6.8uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS