UMW1V4R7MDD
MFR.Part #
UMW1V4R7MDD
JLCPCB Part #
C1580839
Package
Plugin,D4xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 18mA@120Hz 35V 4.7uF 4mm 6mm ±20% 插件,D4xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS