LGU2G151MELA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2G151MELA
JLCPCB Part #
C729599
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 880mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS