LGU2G151MELY
MFR.Part #
LGU2G151MELY
JLCPCB Part #
C7295663
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 20mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm 830mA@120Hz ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS