LAK2G101MELZ35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAK2G101MELZ35
JLCPCB Part #
C1602257
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 400V 550mA@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS