LGU2E471MELA
MFR.Part #
LGU2E471MELA
JLCPCB Part #
C1581990
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.475A@50kHz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS