UPW1J4R7MDD1TD
MFR.Part #
UPW1J4R7MDD1TD
JLCPCB Part #
C1669430
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7uF 5mm 63V 68mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS