LGY1J122MELZ25
MFR.Part #
LGY1J122MELZ25
JLCPCB Part #
C1585805
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 1200uF 22mm 25mm 5000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS