LGR2G680MELA25
MFR.Part #
LGR2G680MELA25
JLCPCB Part #
C3722627
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 25mm 25mm 400V 560mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS