UVY2V2R2MED1TD
MFR.Part #
UVY2V2R2MED1TD
JLCPCB Part #
C1589768
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 2.5mm 21mA@120Hz 350V 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS