UWX1H330MCR1GB
MFR.Part #
UWX1H330MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 106.5mA@10kHz 2000hrs@85℃ 33uF 5.4mm 50V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD