LGN2V331MELZ45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2V331MELZ45
JLCPCB Part #
C1589959
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 330uF 350V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS