LGN2V391MELA45
MFR.Part #
LGN2V391MELA45
JLCPCB Part #
C6584617
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 350V 390uF 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS