LNY2G123MSEJBN
MFR.Part #
LNY2G123MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619591
Package
Bolt,D90xL158mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 158mm 2000hrs@85℃ 31.8mm 36.4A@10kHz 400V 90mm ±20% 螺栓,D90xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS