LGL2G391MELC25
MFR.Part #
LGL2G391MELC25
JLCPCB Part #
C1582986
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.18A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS