LGJ2E391MELC20
MFR.Part #
LGJ2E391MELC20
JLCPCB Part #
C1609652
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.115A@50kHz 20mm 250V 3000hrs@105℃ 35mm 390uF ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS