LGJ2E331MELB20
MFR.Part #
LGJ2E331MELB20
JLCPCB Part #
C6287203
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.08A@120Hz 10mm 20mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% Plugin,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS