UKZ1E471MHM1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKZ1E471MHM1TN
JLCPCB Part #
C1598302
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16mm 25V 470uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS