UAQ2G220MHD
MFR.Part #
UAQ2G220MHD
JLCPCB Part #
C1599461
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 145mA@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF 31.5mm 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS