UKW1A101MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW1A101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1588402
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10V 145mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS