LAS2G121MELZ30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAS2G121MELZ30
JLCPCB Part #
C1604579
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V 874mA@10kHz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS