PTVS7V5S1UR-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS7V5S1UR-QX
JLCPCB Part #
C20236215
Package
SOD-123W
Description
12.9V 200nA 31A@10/1000us 400W@10/1000us 7.5V 8.77V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS