SMF13AHRQG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMF13AHRQG
JLCPCB Part #
C2444438
Package
SOD-123W
Description
1 13V 14.4V 200W 21.5V 9.3A TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS