PBLS4003D,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PBLS4003D,115
JLCPCB Part #
C551797
Package
SOT-457
Description
100mA、700mA 30 400mW 40V、50V SOT-457 Digital Transistors ROHS