PBLS2003D,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PBLS2003D,115
JLCPCB Part #
C551789
Package
SOT-457
Description
100mA、1A 20V、50V 30 400mW SOT-457 Digital Transistors ROHS