MM5Z13VT5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z13VT5GF
JLCPCB Part #
C3738417
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100nA@8V 12.74V~13.26V 13V 300mW ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS