BZX584C2V4-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX584C2V4-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6133080
Description
100Ω 2.4V 200mW 50uA@1V SOD-523 Zener Diodes ROHS