MM5Z33VT5GF
MFR.Part #
MM5Z33VT5GF
JLCPCB Part #
C3733314
Description
1 Independent 300mW 32.34V~33.66V 33V 50nA@23.1V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS