MM5Z11VT5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z11VT5GF
JLCPCB Part #
C3730674
Description
1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8V 11V 300mW ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS