BUK7210-55B,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7210-55B,118
JLCPCB Part #
C549801
Package
DPAK
Description
-55℃~+185℃ 1 N-channel 1.84nF 165pF 167W 35nC@10V 3V 55V 75A 8.5mΩ@10V DPAK MOSFETs ROHS