PMV100ENEA,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMV100ENEA,215
Description
-55℃~+150℃ 160pF 2.5V@250uA 26pF 30V 33pF 3A 4.5W 5.5nC@10V 72mΩ@10V N-Channel - MOSFETs ROHS