MM3Z56VT1GX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM3Z56VT1GX
JLCPCB Part #
C3728757
Package
SOD-323
Description
1 Independent 300mW 50nA@39.2V 52V~60V 56V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS