MM3Z36VT1GX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM3Z36VT1GX
JLCPCB Part #
C3732304
Description
1 Independent 300mW 34V~38V 36V 50nA@25.2V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS